منو

درباره ما

1403/03/04

ما که هستیم؟

 

 

تاریخچه شرکت تولیدی وسعت الکترونیک کوچان

 

از سال 1380 با هدف خدمت رسانی به هموطنان عزیز و در آینده ای نزدیک، صادرات به کشورهای همجوار، با استفاده از متخصصان جوان و مجرب خود و تکیه بر دانش و پشتکار روز افزون،اقدام به طراحی و تولید محصولات تقویت کننده برق، همچون  استابلایزر ،  ای تی اس ، UPS و اینورتر  در توانهای مختلف و تنوع مدل تولید دستگاههای پخش صوت، نظیر  آمپلی فایر و باندهای اکتیو و پسیو نموده است.

بخش خدمات شرکت وسعت الکترونیک کوچان:این گروه همچنین با تجهیز بخش خدمات الکترونیک و پشتیبانی شبانه روزی با بروزرسانی کیفیت و سرعت  خدمات در حفظ و نگهداری  محصولات ارائه شده، همواره در  تلاش برای جلب رضایت تمام مشتریان بوده   و  با صداقت و وجدان کاری واقعا کم نظیر  خود تا کنون باعث جلب رضایت مشتریان   شده است.

از خدمات روز افزون این بخش میتوان به تعمیر انواع استابلایزر، UPS  ، اینورتر  ، آمپیلی فایر و دستگاه جوشکاری و... اشاره نمود

 

اهداف شرکت  وسعت الکترونیک

این شرکت با هدف ایجاد تحول و پیشرفت در ساخت محصولات الکتریکی  در سطح  بالای کشوری و رقابت در بازار های جهانی تشکیل شده و تاکنون در حال توسعه و پیشرفت و به روز شدن میباشد 

 

(لطف پروردگار و کوشش کارکنان مجموعه وسعت الکترونیک هر روز موجب پیشرفت و توسعه همه جانبه این گروه شده است که ثمره آن جذب گسترده مشتریان کلان و خرد وفادار همراه با اقبال روز افزون و اطمینان ایشان به مجموعه است.)